Rozhodla jsem se sepsat pár informací, za jakých podmínek letos bude probíhat Vánoční minifocení včetně pár tipů, jak se na takové „rychlofocení“ připravit. Prosím, dočtěte až do konce a buďte na své focení připraveni.

CENA tohoto focení bude 1.000,- splatná v den focení v hotovosti.

FOTIT budeme 20 minut.

VÝSTUPEM focení bude 5 upravených fotografií v digitální podobě– z toho jedna fotka poslouží na vánoční pohlednici.

FOTKA NAD RÁMEC BALÍČKU bude stát 120,-/ks.

Termíny

Termíny na focení plánuji na začátek listopadu.

Rezervace termínu

Rezervaci termínu uskutečníte vybráním konkrétního dne, kde naleznete na výběr časová okna. Rozkliknětě požadovaný řádek s časem, klikněte ještě jednou na čas a objednejte se. Po vyplnění rezervačních údajů (povinná pole, ať se s Vámi mohu dle potřeby spojit) Vám přijde potvrzovací email.

Rezervujte se prosím jen vážní zájemci! Když víte, že Vám do focení něco vleze, omluvte se z focení, ať mám šanci Váš čas nabídnout někomu dalšímu.

Atelier a dvě scény focení

Ateliér prošel poslední dobou menší transformací. Postelová scéna bude ve stylu BOHU. Vše je v přírodních barvách, dřevo, bude doplněno o nazdobený stromeček a dominovat tomu všemu bude girlanda ze živého chvojí nad postelí. Ukázkové foto ateliéru dodám týden před chystaným vánočním minifocením.

Druhou scénou bude dřevěná podlaha a dřevěné pozadí s dřevěnými schody. Tady však bude věkové omezení - bude vhodná pro sedící batolata až do věku 3 let.

Obě scény budou „živé“, zachycovat lifestyle. Žádné potištěné plátna u mě nenajdete.

Ukázka hlavní scény – postel s nazdobeným stromečkem

Foto připravuju..

Ukázka 2. Scény – dřevěná podlaha a dřevěné pozadí se schůdky

Vánoce - scéna 1 - Ellenka
Vánoce - scéna 1 - Ellenka
Vánoce - scéna 1 - Ellenka

Jak se na focení vhodně obléct

I když velmi nerada říkám, co by si lidé na focení měli obléct … v ateliéru, který je specifický určitým stylem, musím přinést některá doporučení, aby výsledný efekt byl co nejvíce „oku lahodící“.

Pokud se plánujete vyfotit jako rodina, prosím, dbejte vždy na to, abyste byli slazeni.

Barevně Vám doporučuji bílou, béžovou, smetanovou, hnědou, zlatou, tm. zelenou. Děti pro druhou scénu mohou klidně obléci červenou, tmavě zelenou, károvaný vzor, oblečení s norským vzorem, vánoční pyžamka. Existuje mnoho krásných pletených overálků (něco budu mít k zapůjčení v ateliéru vel. 62-80), např. H&M, Zara,...

Pokud to půjde, zkuste se u tohoto focení vyhnout klasickým džínám! Úplně vhodné ani nebudou klasické černé společenské kalhoty (brr ….ty s tím nažehleným pukem opravdu ne! :D) Santovské uši a čepice také nechte letos doma ;-)

Na focení nebudete potřebovat obuv (nejpřirozenější jsou nohy bosé, u dětí mohou být štramplíky, ale opět, vyvarovat se těm se vzory).

Na focení doražte včas a již připravení (oblečení, učesaní), ať se nepřipravujete o svůj čas na focení.

Dodací podmínky

Do 3 pracovních dní poskytnu náhledy z focení(cca okolo 30-70 snímků) ve formě PDF. Náhledy, jak je dáno ve všeobecných podmínkách, je zakázáno kdekoli zveřejňovat a budou opatřeny autorským vodoznakem. Tyto náhledy obdržíte v příloze do emailu.

Fotky budou hotové do 3-4 týdnů od Vašeho výběru. Mělo by to vycházet na začátek prosince, tak ať stihnete různé fotolaby na případný tisk (za sebe doporučuji k opravdu kvalitnímu tisku Digital Saal nebo Kvalitnifotky.cz).

Kde mě najdete

Adresa: HASIČSKÁ 551/52 v Ostravě-Hrabůvce

Jedná se o kancelářskou budovu DEXON Office park a vchod má vedle hospůdky Ostravárna u Jubilejní. Nacházím se hned za prosklenými dveřmi napravo v 1. patře (bohužel bez výtahu). O víkendech a později odpoledne nefunguje vrátnice, proto si Vás budu před budovou vyzvedávat osobně. Parkovat se dá v okolí nebo přímo u budovy. Parkoviště u budovy je placené 20,-(platí se v automatu mezi vchodem DEXONU a hospůdky).

Děkuji za Vaši pozornost, že jste se prokousali tím textem až na konec. Moc se na Vánoční minifocení těším a doufám, že Vám letos udělá radost!