Balíček 1

Na dotaz


Předsvatební schůzka

až 12 hodin focení

300 - 600 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 50 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení příprav nevěsty, příjezd ženicha pro nevěstu

Focení obřadu, gratulací

Focení hostiny, prvního tance a krájení dortu

Focení novomanželů

Skupinové focení

Focení odpolední zábavy, momentky

Focení detailů

Balíček 2

Na dotaz


Předsvatební schůzka

6 hodin focení

150 - 300 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 30 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení obřadu, gratulací

Focení hostiny, prvního tance a krájení dortu

Focení novomanželů

Skupinové focení

Focení detailů

Balíček 3

Na dotaz


3 hodiny focení

100 - 150 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 20 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení obřadu, gratulací

Focení novomanželů

Skupinové focení


Všeobecné informace ke svatebním balíčkům


Z focení neposkytuji RAW soubory ani originály.

Výsledné fotografie pro úpravu vybírá fotograf. Finální počet odevzdaných fotografií dle jednotlivých balíčků se liší dle průběhu svatby a rozhoduje o něm fotograf.

Fotograf má výhradní práva k fotografiím včetně práva na zveřejnění fotografií pro potřeby své propagace. Upravené fotografie se objeví na webu nebo facebookových stránkách po vzájemné domluvě pouze se souhlasem novomanželů.

Fotografie zálohuji 1 rok.

Dodací lhůta se pohybuje od 4-8 týdnů (dle momentálního vytížení). Fotograf má právo dodací lhůtu dle vytíženosti prodloužit!

Garantuji retušované aranžované fotky novomanželů! (retuš pleti – akné, jizvy, kruhy pod očima, zjemnění pleti). Reportážní fotky z průběhu celého dne prochází úpravou barevnosti, jasu, kontrastu, doostření, tónování a případně ořezem a vyrovnáním.

V balíčku 1 a 2 je zahrnuta předsvatební schůzka, při které probereme přibližný harmonogram, Vaše přání a místa obřadu, hostiny a fotografování. Předsvatební schůzka se uskutečňuje minimálně měsíc před svatebním dnem. Po domluvě může předsvatební schůzka proběhnout i telefonicky.

Rezervace termínu

Pro závaznou rezervaci Vašeho termínu je nutné složit zálohu ve výši 2.000,-. Poté je daný termín rezervován pro Vás. Poplatek je nevratný v případě zrušení objednávky z vaší strany. Platbu zasíláte na základě vystavené zálohové faktury. Doplatek za daný balíček je splatný v den svatby.

V měsících červen až září lze na sobotní termíny objednat pouze balíček č. 1 a 2.

V období listopad-březen sleva na všechny svatební balíčky 15 %.

Nad rámec balíčků

Vyvolání fotek, formát 13x18 cm: 1ks/15 Kč

Pokud bych na Vaší svatbě zůstala déle, pak 1 hod. přesčasu = 500 Kč

Těhotenství

2.000,-


ideální období pro fotografování je mezi 32.-38. tt

focení probíhá v exteriéru (ráno nebo v podvečer) nebo ateliéru (bez časových požadavků na světlo)

40-60 minut focení v ateliéru/exteriéru

zapůjčení těhotenských šatů

12 vyretušovaných fotografií v digitální podobě

každá další fotografie navíc 100 Kč

dodací lhůta 4-6 týdnů od výběru

výběr z náhledů ve formě webové galerie

Rodinné

2.000,-


focení probíhá v exteriéru (ráno nebo v podvečer) nebo ateliéru (bez časových požadavků na světlo)

40-60 minut focení v ateliéru/exteriéru

12 vyretušovaných fotografií v digitální podobě

každá další fotografie navíc 100 Kč

dodací lhůta 4-6 týdnů od výběru

výběr z náhledů ve formě webové galerie

Narozeniny

2.000,-


30-40 minut focení dle pozornosti dítěte

12 upravených fotografií v digitální podobě

každá další fotografie navíc 100 Kč

v ceně zapůjčení rekvizit (dřevěná čísla), balónková výzdoba, falešný dort

dodací lhůta 4-6 týdnů od výběru

výběr z náhledů ve formě webové galerie

Newborn

2.800,-


toto focení objednávejte již v těhotenství

180-210 minut focení v ateliéru

12 retušovaných fotografií v digitální podobě + převod do černobílé varianty

každá další fotografie navíc 100 Kč

focení s rodiči i sourozenci

dodací lhůta 4-6 týdnů od výběru

výběr z náhledů ve formě webové galerie

při využití focení těhotenství, platí zvýhodněná cena 2.600,-


Všeobecné informace k portrétnímu focení a focení newborn


Focení probíhá v exteriéru, u Vás doma (lifestylové focení) nebo u mě v ateliéru.

Na focení se objednávejte alespoň měsíc před požadovaným termínem focení. Momentálně jsem na rodičovské dovolené a počet míst na focení v měsíci mám omezený.

Rodinná focení - maximální počet osob na focení je 5, v případě většího počtu je nutné tuto skutečnost oznámit fotografovi. Skupiny nad 5 osob fotím převážně v exteriéru. Děkuji za pochopení.

V případě neukázněného chování účastníků fotografování má fotograf právo fotografování zrušit. V případě poškození vybavení studia při fotografování nebo výbavy fotografa, klient nahrazuje tuto škodu v plné výši. Rodiče za své děti zodpovídají po celou dobu trvání fotografování a jsou přítomni po celou dobu trvání fotografování.

V případě nespolupráce dítěte (nevyjdou žádné fotky) toto není vina fotografky a je započítán provoz ateliéru a čas fotografa - 500 Kč.

Vytřízené originály poskytuji ve formě webové galerie (zmenšené náhledy fotografií) do 3 dní od nafocení, abyste mohli uskutečnit výběr fotek, které si budete přát upravit. Tyto náhledy je zakázáno kdekoliv publikovat dle autorského zákona č. 121/2000 sb., jsou ve vlastnictví fotografa a slouží pouze k výběru fotografií k retuši. Tyto náhledy jsou opatřeny ochranným vodoznakem "náhled", jelikož se opakovaně setkávám se zneužitím náhledů na sítích.

RAW soubory ani originály z focení neposkytuji.

Cena balíčku je splatná po focení. V případě hrazení balíčku převodem na účet, poskytnu náhledy originálů až po připsání částky na účet.

Klient i fotograf je povinen dorazit včas na domluvené focení. Většinou po sobě navazují další zakázky, které by posunem byly narušené. Pokud se opozdí klient více jak o 30 minut, fotograf má právo focení zrušit anebo o dobu čekání zkrátit focení.

Výsledné retušované fotografie dostáváte v plném rozlišení 4-6 týdnů, od vybrání fotek k úpravám a uhrazení faktury, v digitální podobě poskytnuté ke stažení (úschovna, uložto).

POZOR" u výběrů zaslaných po lhůtě 4. týdnů od zaslání náhledů se prodlužuje dodací lhůta až na 10 týdnů od zaslání výběru. Zákazník musí brát ohled na ostatní probíhající zakázky fotografa a na fakt, že nebudu opozdilce upřednostňovat před lidmi, kteří své výběry zaslali včas. V minulosti mě tyto situace dostávaly do časové tísně.

Při umožnění zveřejnění fotek ráda poskytnu bonus v podobě fotek vyretušovaných navíc (počet bonusových fotografií záleží na fotografovi).

Originální fotky z focení archivuji 3 měsíce od termínu focení. Upravené fotky z focení archivuji 1 rok.

Fotka nad rámec balíčku 1 ks/100,-. Objednání retuše fotografií nad rámec balíčku je závazné. Fotky budou vždy zaslány až po uhrazení tohoto doplatku.

Newborn focení – objednávka a další informace k focení

Na newborn focení se objednávejte s předstihem - ještě v těhotenství. Napište mi termín porodu, abych s Vámi počítala. Poté se ozýváte z porodnice a domlouváme závazný termín focení.

Ideální věk na focení newborn je mezi 5. – 11. dnem života, max. do 14 dnů od porodu (v tomto případě opravdu platí: Čím dříve, tím lépe!) Právě v tomto krátkém období života, bývají miminka spavá a dobře polohovatelná.

Focení probíhá výhradně v mém ateliéru, který je pro takové focení uzpůsoben (rekvizity, oblečení, světla a všechny ty věci kolem miminka od přebalovacího pultu až po místnost, kde můžete miminko v soukromí nakrmit, či si odpočinout).

Čas vyhrazený na newborn focení je stanoven na 2-3,5 hodiny. Tento úsek zahrnuje čas potřebný na nakrmení a uspání miminka (nejedná se tedy o čistý čas focení).

Newborn fotím v ranních hodinách během pracovního týdne (8:30-12:00 h.). Víkendy možné pouze v případě, že nefotím svatbu. V rámci focení je možné vyfotit kromě newborn fotek také miminko s rodiči, případně se sourozenci. V takovém případě poprosím, aby se sourozenci s tatínkem dostavili na závěr focení, abych měla s maminkou klid na uspávání miminka (nebo naopak dáme tomuto focení prostor hned po Vašem příchodu).

Na focení si vezměte s sebou něco na převlečení a domáckého, protože budeme lítat kolem miminka a nehody se stávají (sem tam nás mimčo počůra nebo poblinká a může být i hůř ;-)). Na společné focení pak doporučuji se trochu sladit. Ateliér mám ve stylu BOHO, převládá zde bílá, hnědá, béžová. Taková barva oblečení bude vypadat dobře i na fotkách. Na společné fotky je důležité se sladit. Zkuste se vyhnout věcem s nápisy, neonovým barvám apod.

Focení 1. narozenin

První narozeniny jsou důležitým milníkem, který si zaslouží zdokumentovat. U tohoto focení se soustředím především na focení dítěte. Pozornost v tomto věku je velmi prchavá. Nelekněte se, že focení může trvat od 20 do 40 minut. Snažím se děti zachytit v nejlepší náladě a do ničeho je nenutit.

Doporučuji, aby Vaše dítě přišlo oblečené a připravené přímo na focení. Nechceme ho hned po vstupu do ateliéru prudit převlékáním. Rodičům živějších dětí, pokud to dovoluje počasí a máte rádi spíše přírodu, doporučuji focení venku, kde se dítě necítí tolik pod tlakem z cizího prostředí, blesků....


V případě, že nedorazíte na domluvený termín focení, fotograf má právo na storno poplatek ve výši 500Kč za vzniklé náklady - platí u balíčku portrét, newborn, 1.narozeniny.

Objednávka je nezávazná.
Po odeslání objednávky Vás kontaktuju a vše s Vámi domluvím.

*
*
*
*

Bližší informace k balíčku: Ceník

Datum nemusíte hned zadat. Dohodneme později.Více: Ochrana osobních údajů