Balíček 1

Na dotaz


Předsvatební schůzka

až 12 hodin focení

300 - 600 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 50 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení příprav nevěsty, příjezd ženicha pro nevěstu

Focení obřadu, gratulací

Focení hostiny, prvního tance a krájení dortu

Focení novomanželů

Skupinové focení

Focení odpolední zábavy, momentky

Focení detailů

Balíček 2

Na dotaz


Předsvatební schůzka

6 hodin focení

150 - 300 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 30 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení obřadu, gratulací

Focení hostiny, prvního tance a krájení dortu

Focení novomanželů

Skupinové focení

Focení detailů

Balíček 3

Na dotaz


3 hodiny focení

100 - 150 upravených fotek

Fotky v plném rozlišení na USB

Vyvolání 20 ks 13x18 cm

Vše zabaleno v dárkové krabičce

Focení obřadu, gratulací

Focení novomanželů

Skupinové focení


Všeobecné informace ke svatebním balíčkům


Z focení neposkytuji RAW soubory ani originály.

Výsledné fotografie pro úpravu vybírá fotograf. Finální počet odevzdaných fotografií dle jednotlivých balíčků se liší dle průběhu svatby a rozhoduje o něm fotograf.

Fotograf má výhradní práva k fotografiím včetně práva na zveřejnění fotografií pro potřeby své propagace. Upravené fotografie se objeví na webu nebo facebookových stránkách po vzájemné domluvě pouze se souhlasem novomanželů.

Fotografie zálohuji 1 rok.

Dodací lhůta se pohybuje od 4-8 týdnů (dle momentálního vytížení). Fotograf má právo dodací lhůtu dle vytíženosti prodloužit!

Garantuji retušované aranžované fotky novomanželů! (retuš pleti – akné, jizvy, kruhy pod očima, zjemnění pleti). Reportážní fotky z průběhu celého dne prochází úpravou barevnosti, jasu, kontrastu, doostření, tónování a případně ořezem a vyrovnáním.

V balíčku 1 a 2 je zahrnuta předsvatební schůzka, při které probereme přibližný harmonogram, Vaše přání a místa obřadu, hostiny a fotografování. Předsvatební schůzka se uskutečňuje minimálně měsíc před svatebním dnem. Po domluvě může předsvatební schůzka proběhnout i telefonicky.

Rezervace termínu

Pro závaznou rezervaci Vašeho termínu je nutné složit zálohu ve výši 2.000,-. Poté je daný termín rezervován pro Vás. Poplatek je nevratný v případě zrušení objednávky z vaší strany. Platbu zasíláte na základě vystavené zálohové faktury. Doplatek za daný balíček je splatný v den svatby.

V měsících červen až září lze na sobotní termíny objednat pouze balíček č. 1 a 2.

V období listopad-březen sleva na všechny svatební balíčky 20 %.

Nad rámec balíčků

Vyvolání fotek, formát 13x18 cm: 1ks/15 Kč

Pokud bych na Vaší svatbě zůstala déle, pak 1 hod. přesčasu = 500 Kč

Portrét

1.500,-


Rodinné focení, párové focení, těhotenství

40-60 minut focení v ateliéru/exteriéru

12 vyretušovaných fotografií v digitální podobě

Výběr z náhledů ve formě pdf

Newborn

2.500,-


180-240 minut focení v ateliéru

12 retušovaných fotografií v digitální podobě + převod do černobílé varianty

Výběr z náhledů ve formě pdf

Pro klienty, kteří využijí těhotenského focení, platí zvýhodněná cena 2.300,-

1. narozeniny

1.500,-


30-40 minut focení

Dítě se fotí samotně

10 upravených fotografií v digitální podobě

V ceně 3 balónky nafouknuté heliem, rekvizity, bublifuky, možnost zapůjčení overálků

Příplatek 100Kč za koláčový korpus se šlehačkou na závěrečné rozpatlání (v případe zájmu mě informujte při domlouvání focení)

Výběr z náhledů ve formě pdf

Kartička „Moje 1. Narozeniny“ vyhotovená z upravených fotografií


Všeobecné informace k portrétnímu focení a focení newborn


Focení probíhá v exteriéru, u Vás doma (lifestylové focení) nebo u mě v ateliéru.

Rodinná focení - maximální počet osob na focení je 5, v případě většího počtu je nutné tuto skutečnost oznámit fotografovi. Skupiny nad 5 osob fotím převážně v exteriéru. Děkuji za pochopení.

V případě neukázněného chování účastníků fotografování má fotograf právo fotografování zrušit. V případě poškození vybavení studia při fotografování nebo výbavy fotografa, klient nahrazuje tuto škodu v plné výši. Rodiče za své děti zodpovídají po celou dobu trvání fotografování a jsou přítomni po celou dobu trvání fotografování.

V případě nespolupráce dítěte (nevyjdou žádné fotky) toto není vina fotografky a je započítán provoz ateliéru a čas fotografa - 500 Kč.

Vytřízené originály poskytuji ve formě pdf náhledů (zmenšené náhledy fotografií) do 3 dní od nafocení, abyste mohli uskutečnit výběr fotek, které si budete přát upravit. Tyto náhledy je zakázáno kdekoliv publikovat dle autorského zákona č. 121/2000 sb., jsou ve vlastnictví fotografa a slouží pouze k výběru fotografií k retuši. V případě zveřejnění náhledů klientem, klient hradí fotografovi pokutu 2000 Kč. Bez uhrazení této částky nebude zakázka zpracována a zaslána klientovi!

RAW soubory ani originály z focení neposkytuji.

Cena balíčku je splatná po focení. V případě hrazení balíčku převodem na účet, poskytnu náhledy originálů až po připsání částky na účet.

Klient i fotograf je povinen dorazit včas na domluvené focení. Většinou po sobě navazují další zakázky, které by posunem byly narušené. Pokud se opozdí klient více jak o 30 minut, fotograf má právo focení zrušit anebo o dobu čekání zkrátit focení.

Výsledné retušované fotografie dostáváte v plném rozlišení 4-6 týdnů od vybrání fotek k úpravám v digitální podobě poskytnuté ke stažení (úschovna, uložto).

Fotky jsou na obou stranách – jak poskytovatele, tak zákazníka, využívány pro osobní potřebu a prezentaci. Nejsou používány ke komerčním účelům (viz všeobecné podmínky). Při umožnění zveřejnění fotek ráda poskytnu bonus v podobě fotek vyretušovaných navíc nebo koláže (počet bonusových fotografií záleží na fotografovi).

Fotka nad rámec balíčku 1 ks/80,-. Objednání retuše fotografií nad rámec balíčku je závazné. Fotky budou vždy zaslány až po uhrazení tohoto doplatku.

Newborn focení – objednávka a další informace k focení

Na newborn focení se objednávejte s předstihem - ještě v těhotenství. Napište mi termín porodu, abych s Vámi počítala. Poté se ozýváte z porodnice a domlouváme závazný termín focení.

Ideální věk na focení newborn je mezi 5. – 11. dnem života, max. do 14 dnů od porodu (v tomto případě opravdu platí: Čím dříve, tím lépe!) Právě v tomto krátkém období života, bývají miminka spavá a dobře polohovatelná.

Focení probíhá výhradně v mém ateliéru, který je pro takové focení uzpůsoben (rekvizity, oblečení, světla a všechny ty věci kolem miminka od přebalovacího pultu až po místnost, kde můžete miminko v soukromí nakrmit, či si odpočinout).

Čas vyhrazený na newborn focení je stanoven na 3-4 hodiny. Tento úsek zahrnuje čas potřebný na nakrmení a uspání miminka (nejedná se tedy o čistý čas focení).

Newborn fotím v ranních hodinách během pracovního týdne. Víkendy možné pouze v případě, že nefotím svatbu. V rámci focení je možné vyfotit kromě newborn fotek také miminko s rodiči, případně se sourozenci. V takovém případě poprosím, aby se sourozenci s tatínkem dostavili na závěr focení, abych měla s maminkou klid na uspávání miminka (nebo naopak dáme tomuto focení prostor hned po Vašem příchodu). Ateliér nemám velký jako halu, takže by se tam Vaše ratolesti velmi rychle začaly nudit, a to by mohlo narušit klid potřebný k focení.

Na focení si vezměte s sebou něco na převlečení a domáckého, protože budeme lítat kolem miminka a nehody se stávají (sem tam nás mimčo počůra nebo poblinká a může být i hůř ;-)). Na společné focení pak doporučuji se trochu sladit. Bílá trika nebo černá a rifle považuji za základ, kterým nic nezkazíte. Hezké jsou i pastelové barvy. Zkuste se vyhnout věcem s nápisy, neonovým barvám apod.

Focení 1. narozenin

První narozeniny jsou důležitým milníkem, který si zaslouží zdokumentovat. U tohoto focení se soustředím především na focení dítěte. Pozornost v tomto věku je velmi prchavá. Stejně jako u newborn focení, nejsem terorista, a pár cvaků* s rodiči na konci focení nebo na začátku dovolím. Nejsou však pro mě stěžejní náplní (max. 5 minut)! Nechceme dítě dostat do rozmrzelé nálady, chceme stihnout ty fotky, kde se dítko začne smát při první bublině z bublifuku, když objeví nafouknutý balónek a na konci rozňahňá šlehačku z koláče všude kolem sebe.

Focení trvá 30-40 min. Doporučuji, aby Vaše dítě přišlo oblečené a připravené přímo na focení. Nechceme ho hned po vstupu do ateliéru prudit převlékáním. Na začátku uděláme pár seriózních fotografií na růžovém nebo modrém plátně. Ke konci focení může mimčo zůstat v body, které Vám nebude vadit umazené od šlehačky nebo čistě v plíně na naháče, a půjdeme nafotit „patlanici koláče“. Vaše domácí album tak obohatíme o fotky z ničení koláče, věřte mi, ty výrazy za to opravdu stojí.


V případě, že nedorazíte na domluvený termín focení fotograf má právo na storno poplatek ve výši 300Kč za vzniklé náklady - platí u balíčku portrét, newborn, 1.narozeniny.

Objednávka je nezávazná.
Po odeslání objednávky Vás kontaktuju a vše s Vámi domluvím.

*
*
*
*

Bližší informace k balíčku: Ceník

Datum nemusíte hned zadat. Dohodneme později.Více: Ochrana osobních údajů